SIKÇA SORULAN SORULAR

 1. CKPLUS® Fırsatlar Dünyası Nedir?

  CKPLUS® Fırsatlar Dünyası’nın ayrıcalıklarla dolu dünyasına hoş geldiniz! CKPLUS® Fırsatlar Dünyası CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş.’nin hayata geçirdiği, sadece CK Enerji Akdeniz müşterilerine özel bir müşteri sadakat programıdır. İsim hakkı saklıdır. Siz de CKPLUS® Fırsatlar Dünyası’nı keşfedin, yiyecekten akaryakıta, eğlenceden sağlık hizmetlerine, güzellikten eğitime kadar birçok markada size özel indirimlerden hemen yararlanmaya başlayın!

 2. CKPLUS® Fırsatlar Dünyası’nın ayrıcalıkları nelerdir?

  CK Enerji Akdeniz Elektrik olarak siz değerli müşterilerimizi önemsiyor ve sizlerin sadece elektrikten değil farklı harcamalarınızdan da tasarruf etmenize aracılık etmeyi kendimize görev biliyoruz. CKPLUS® Fırsatlar Dünyası, Antalya, Burdur ve Isparta’da bulunan 1,7 milyon müşterimize sunulan bir program olup, CK Enerji Akdeniz Elektrik müşterisi olmanın ayrıcalığını hissedeceğiniz bu programda; yiyecekten akaryakıta, eğlenceden sağlık hizmetlerine, güzellikten eğitime kadar birçok alanda özel indirim ve avantajlar bulabilirsiniz.

 3. CKPLUS® Fırsatlar Dünyası’na kayıt olmam/ üyelik yapmam gerekir mi?

  CKPLUS® Fırsatlar Dünyası’na kayıt olmak, herhangi bir üyelik yapmak gerekmez. CK Enerji Akdeniz müşterisi olmanız (elektrik aboneliğinizin sizin üzerinize olması) yeterlidir. Herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmez. Kampanya ve fırsatlardan elektrik aboneliğinize ait hesap numaranız ile kolayca yararlanabilirsiniz. Online alışverişlerde istisnai olarak farklı kampanya kodları kullanılmaktadır.

 4. Kampanyalardan nasıl yararlanabilirim?

  Kampanya ve fırsatlardan elektrik aboneliğinize ait hesap numaranız ile kolayca yararlanabilirsiniz. Online alışverişlerde istisnai olarak farklı kampanya kodları kullanılmaktadır.
  Kampanya bazında detaylı bilgi almak ve kampanya kodunuzu sorgulamak için, web sitemizde ilgili kampanya sayfasındaki “Kampanya Kodunuzu Alın” alanından sorgulama yaparak yararlanmak istediğiniz kampanya kodunu öğrenebilirsiniz.
  Kampanya kodunuzu, hizmet alacağınız yerdeki görevliye iletmeniz, telefon ile verilen siparişlerde telefonda bu bilgiyi iletmeniz, web sitesinden alacağınız hizmetlerde ise kampanya kodunu ilgili alana girmeniz kampanyadan yararlanmanız için yeterlidir.

 5. Kampanya kodum nedir? Kampanya kodumu nasıl öğrenebilirim?

  Kampanya ve fırsatlardan elektrik aboneliğinize ait hesap numaranız ile kolayca yararlanabilirsiniz. Online alışverişlerde istisnai olarak farklı kampanya kodları kullanılmaktadır.
  Web sitemizde ilgili kampanya sayfasındaki “Kampanya Kodunuzu Alın” alanından sorgulama yaparak yararlanmak istediğiniz kampanya kodunu öğrenebilirsiniz.

 6. Kampanya kodumu kaybettim. Ne yapmam gerekiyor?

  Kampanya ve fırsatlardan elektrik aboneliğinize ait hesap numaranız ile kolayca yararlanabilirsiniz. Online alışverişlerde istisnai olarak farklı kampanya kodları kullanılmaktadır.
  Kampanya kodunuzu yeniden almak için web sitemizde ilgili kampanya sayfasındaki “Kampanya Kodunuzu Alın” alanından sorgulama yaparak yararlanmak istediğiniz kampanya kodunu öğrenebilirsiniz.

 7. Kampanya duyuru e-postalarını nasıl alabilirim?

  Web sitemizde yer alan ’Kampanyalardan Haberdar Ol’ butonuna e-posta adresini kaydederek, yeni kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 8. Kampanya duyuru e-postalarını nasıl iptal edebilirim?

  Kampanya duyuru e-postalarını iptal etmek için tarafınıza gelen e-postanın al kısmında yer alan ’e-posta bildirimlerini almak istemiyorum’ seçeneğine tıklayabilirsiniz.

 9. CKPLUS® Fırsatlar Dünyası’nda yer alan firmalardan biri olmak istiyorum. Nereye başvurabilirim?

  Siz de markanızla CKPLUS® Fırsatlar Dünyası programında yer alabilirsiniz. Teklifinizle beraber firma bilgilerinizi pazarlama@ckakdeniz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapacağız.