fastPay ile Elektrik Faturanıza %5 İndirim!


fastPay kampanyası kapsamında, fastPay uygulaması üzerinden 31.12.2018’e kadar yapacağınız elektrik faturası ödemelerinizde %5’e kadar indirim kazanırsınız. Ayrıca kredi kartı ile elektrik faturası ödemenizi komisyon/ vade farkı olmadan gerçekleştirirsiniz. 
Bunlara ek olarak fastPay uygulamasında yer alan alışveriş fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

KAMPANYA KODUNUZU ALIN
CKPLUS® Fırsatlar Dünyası kampanya kodunuzu almak için lütfen yukarıdaki formu doldurunuz.

KAMPANYA DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
*fastPay uygulaması üzerinden CK Enerji Akdeniz Elektrik fatura ödemelerinizi yaptıktan sonra faturanızın %5’i kadar fastPay hesabınıza yükleme yapılır. fastPay uygulamasını App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.
*Herhangi bir bankaya ait** kredi kartınızla fastPay uygulaması üzerinden elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Fatura ödemenizi yaptıktan sonra faturanızın %5’i kadar fastPay hesabınıza yükleme gerçekleşir.
*Kampanya kapsamındaki indirim, kampanya süresi boyunca her ay ödemesini yapacağınız tek bir CK Enerji Akdeniz Elektrik faturası için geçerli olacaktır. Fatura tutarı maksimum 150 TL üzerinden değerlendirilecek olup hesabınıza yüklenecek tutar, fatura başı 7,5 TL’yi aşmayacaktır.
Herhangi bir bankanın müşterisi değilseniz, bir banka hesabınız ya da kredi kartınız yok ise; Denizbank ATM’lerinden cep telefonu numaranızı girerek fastPay hesabınıza para yükleyebilir, yüklediğiniz bakiye ile elektrik faturanızı indirimli olarak ödeyebilirsiniz.
**American Express kartları kampanyaya dahil değildir.
*fastPay uygulaması üzerinden herhangi bir banka kartı ile yapacağınız elektrik fatura ödemelerinizde banka komisyonu ödemezsiniz.
*Kampanya süresi boyunca her ay ödemesini fastPay uygulaması ile yapacağınız tek bir CK Enerji Akdeniz Elektrik faturası için kampanyadan yararlanabilirsiniz.
*Faturanızın %5’ine denk gelen tutar, elektrik faturanızı fastPay uygulaması üzerinden ödemenizi takip eden 1 hafta içerisinde fastPay bakiyenize yüklenecektir.