SIKÇA SORULAN SORULAR

 1. CKPLUS Nedir?

  CKPLUS®, CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. tarafından, CK Enerji Akdeniz Elektrik müşterileri için hayata geçirilmiş bir müşteri sadakat programıdır. İsim hakkı saklıdır. Siz de hemen CKPLUS®’ı keşfederek, size özel indirimlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 2. CKPLUS’n ayrıcalıkları nelerdir?

  CK Enerji Akdeniz Elektrik olarak siz değerli müşterilerimizi önemsiyor ve sizlerin sadece elektrikten değil farklı harcamalarınızdan da tasarruf etmenize aracılık etmeyi kendimize görev biliyoruz. CKPLUS; Antalya, Burdur ve Isparta’da bulunan 1.7 milyon müşterimize sunulan bir program olup, bu programda CK Enerji Akdeniz Elektrik’li olmanın ayrıcalığını hissedeceğiniz; yemekten kuaföre, oyun parklarından araç bakımına kadar birçok alanda özel indirimler bulabilirsiniz.

 3. CKPLUS’a nasıl kayıt olurum?

  CKPLUS’a kayıt olmak için ayrı bir üyelik gerekmez. Elektrik abonelerimiz faturalarının üzerinden yer alan hesap numarası ile avantajlardan yararlanabilirsiniz. Hesap numaranızı bilmiyor veya hatırlamıyorsanız, sayfamızda bulunan ’Kampanya Kodu Al’ butonuna tıklayarak, kodunuzu öğrenebilirsiniz. İstisnai olarak online alışverişlerde farklı kodlar tanımlanabilmekte olup, kampanya kodunuzu yararlanacağınız hizmet sayfasında yer alan ’Kampanya Kodu Al’ bölümünden öğrenebilirsiniz. Medikal, filo kiralama gibi rezervasyon gerektiren işlemlerde ise 0850 616 07 07 numaralı çağrı merkezini arayarak size özel avantajlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 4. Kampanyalardan nasıl yararlanabilirim?

  www.ckplus.com.tr sitesinde yer alan avantajlardan elektrik faturanızın üzerinde yer alan hesap numaranız ile yararlanabilirsiniz. Kampanya kodunuz yalnızca size özel eşsiz bir koddur. Kodunuzu alacağınız hizmet yerindeki görevliye iletmeniz kampanyadan yararlanmanız için yeterlidir. Online alışverişlerde ile avantajın altında bulunan ’Kampanya Kodu Al’ butonuna tıklamanız ve alacağınız kampanya kodunu online alışverişteki ilgili alana girmeniz kampanyadan yararlanmanız için yeterlidir. Medikal, filo kiralama vb. ön rezervasyon gerektiren işlemlerde ise 0850 616 07 07 nolu destek hattını arayarak kampanya kodunuzla ön rezervasyon yapmanız gerekmektedir. 

 5. CKPLUS benden hangi bilgileri istiyor?

  CKPLUS direkt yararlanacağınız hizmetler için sizden kampanya kodu haricinde hiçbir bilgi istemez. Rezervasyonlu yararlanacağınız hizmetlerde ise rezervasyon işlemlerinizin yapılabilmesi için ad-soyad, telefon gibi kişisel bilgilerinizi 0850 616 07 07 no’lu CKPLUS çağrı merkezi ile paylaşmanız talep edilebilir.

 6. Kampanya kodu nedir? Nasıl öğrenebilirim?

  Kampanya kodunuz elektrik faturalarınızın üzerinde yer alan hesap numaranızdır ve size özeldir. Hesap numaranıza erişemiyorsanız veya online alışverişlerde avantajlardan yararlanmak istiyorsanız web sitemizdeki avantajların altında bulunan ’Kampanya Kodu Al’ butonuna tıklayarak kodunuzu öğrenebilirsiniz.

 7. Kampanya kodumu kaybettim. Ne yapmam gerekiyor?

  Kampanya kodunuzu yeniden almak için web sitemizdeki ’Kampanya Kodu Al’ butonuna tıklayarak, kodunuzu öğrenebilirsiniz.

 8. Kampanya duyuru e-postalarını nasıl alabilirim?

  Web sitemizde yer alan ’Kampanyalardan Haberdar Ol’ butonuna e-posta adresinizi kaydederek, yeni kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 9. Kampanya duyuru e-postalarını nasıl iptal edebilirim?

  Kampanya duyuru e-postalarını iptal etmek için tarafınıza gelen e-postanın al kısmında yer alan ’e- posta bildirimlerini almak istemiyorum’ seçeneğine tıklayabilirsiniz.

 10. Kampanya duyuru SMS’lerini nasıl alabilirim?

  Web sitemizde yer alan ‘Kampanyalardan Haberdar Ol’ butonuna telefon numaranızı kaydederek, yeni kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 11. Kampanya duyuru SMS’lerini nasıl iptal edebilirim?

  Size gerekmediği sürece SMS göndermiyoruz. Tarafınıza gelen bilgi SMS’lerini almak istemiyorsanız https://goo.gl/KRf3G5 linkinden iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 12. Marka ortağınız olmak istiyorum. Nereye başvurabilirim?

  Siz de markanızla CKPLUS programında yer alabilirsiniz. Bununla ilgili firma bilgilerinizi pazarlama@ckakdeniz.com.tr adresine mail atabilir veya sayfamızın alt kısmında bulunan ’Üyeri İşyeri Formu’nu doldurabilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.